• Головна
  • Слід розвивати інтелект і багато спілкуватися: астролог розповів, що слід робити наступного року
08:30, 31 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Слід розвивати інтелект і багато спілкуватися: астролог розповів, що слід робити наступного року

Слід розвивати інтелект і багато спілкуватися: астролог розповів, що слід робити наступного року

2020 рік завершується і на зміну його приходить 2021-ий - за китайським календарем рік Білого металічного Бика. 

Ми поспілкувалися із полтавським астрологом Владиславом Могилатом, який розповів нам - як завершить с 2020 рік і чого ж очікувати від нового "рогатого" року.

"2020 рік завершується Повним Місяцем у знаку Рака. Рак (стихія Вода). Всіх тягне до свого рідного дому. Рак – дуже сімейний знак. Людей, які добре ставляться до Рака він автоматично вважає своєю сім’єю, але емоційність часто змушує Рака йти назад і показувати всім, що у нього є клешні, якими можна боляче вщипнути. У 2021 році перше, що радує, це те, що затемнень буде лише 4, а не 7, як минулого року. Тому «емоційні землетруси» не будуть мати такої сили, як у 2020-му", - розповідає Владислав.

За його словами, 2021 рік розпочнеться під впливом з’єднання Юпітера і Сатурна, що запускає новий 20-річний цикл. Раніше ці планети з’єднувалися лише у знаках стихії Землі, що стало поштовхом для зосередження уваги на речах матеріальних: тих, що мають свою ціну і цінність. Зараз з’єднання відбулося у Водолії (стихії – Повітря).

"Повітря відповідає за інтелект, комунікації, свідомість. Ви можете помітити, що останнім часом люди стали менше спілкуватися одне з одним. Навіть, у мережі слова замінили стікери і смайли-емоджі. Цей рік стане важливим для тих, хто хоче навести порядок у своїх думках та віднайти гармонію із самим собою. Якщо раніше важливо було те, що ми маємо, то тепер на перший план виходить потреба у спілкуванні, сприйнятті інформації та зв’язку із підсвідомістю. Підвищується інтерес до вивчення іноземних мов. Читання Шекспіра мовою оригіналу – знову  в тренді", - зауважує астролог.

Він додає, що 2021 рік стане гарним стартом для розвитку, адже новий цикл остаточно доведе всім людям, що бути розумним – круто. Очікується зміцнення інтелектуальної еліти.

Великих інгресій (перехід планети із знаку в знак) також не очікується.

Як краще зустрічати 2021 рік

"Зустрічати Новий рік краще в родинному або дуже близькому, дружньому колі, де Ви зможете повністю розкритися, показати свої таланти, взяти участь у новорічних конкурсах, оскільки опівночі 1 січня – Місяць зайде у сузір’я Лева і кожен відчуватиме необхідність бути поміченим та оціненим. Тому обов’язково здивуйте своїх гостей смачними стравами, у незвичній подачі. Уникайте яловичини на святковому столі. Значну увагу приділіть тому як ви будете виглядати. Найбільше підійде одяг з чіткими лініями, металічних кольорів. Сатурн любить мінімалізм", каже Владислав.

Зауважує: 2021 рік – це рік кардинального пошуку себе і свого призначення у житті. 

Читайте також: Сірий, сріблястий і з пайєтками - яким має бути одяг для зустрічі 2021 року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#астролог #гороскоп #енергія #рік #бик
Останні новини
Оголошення
live comments feed...