• Головна
  • Вікторія Лоза написала заяву на звільнення із медичного департаменту Полтавської міськради
17:39, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Вікторія Лоза написала заяву на звільнення із медичного департаменту Полтавської міськради

Вікторія Лоза написала заяву на звільнення із медичного департаменту Полтавської міськради

Керівник департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза йде із посади. Про те, що написала заяву на звільнення за власним бажанням, сама чиновниця написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Я знала, що цей момент настане. Хоч не можу сказати, що чекала його з нетерпінням чи намагалася прискорити. І все-таки: сьогодні я подала заяву про звільнення за власним бажанням з посади директорки Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку. Повірте, це непросте рішення. Адже за цей рік, коли ми кардинально змінювали медичну сферу Полтави, був просто неймовірними. Можливо, це звучить занадто емоційно для чиновника)) Але ви знаєте: я ніколи не була просто людиною-функцією і завжди горіла тим, що роблю. Тож, коли думаю про все, зроблене за цей час, я повторюю знову, без жодних перебільшень: це було складно і виснажливо, але це було важливо і це було неймовірно», - написала Вікторія Лоза.

У тексті керівник Департаменту перерахувала досягнення за час своєї роботи та назвала цифри фінансування, які у 2020-му році були вищими, ніж за попередній, 2019-ий.

В 2020 році загальний бюджет медицини збільшився на 276 млн!!! грн! в порівнянні з 2019
✅на ремонти та реконструкцію медичних закладів у цьому році було виділено та залучено майже на 20 млн грн більше ніж минулого року
✅ додатково з міського бюджету медицина отримала 39,5 млн грн на боротьбу з ковід19
✅якщо порівнювати залучені кошти у вигляді субвенцій, то в 2019 їх було нуль, а в 2020 році- майже 11,5 млн грн

Також керівник департаменту подякувала за співпрацю колегам та керівникам міських медичних закладів і пояснила, що не зможе працювати в умовах, коли її не підтримуватиме команда.

Нагадаємо, колишня радниця в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун - Вікторія Лоза - прийшла на посаду після перемоги у відкритому конкурсу, який провели у січні 2020-го року.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#міська рада #Полтава #Лозва Вікторія #звільнення #департамент #медицина
Оголошення
live comments feed...