• Головна
  • На Полтавщині встановили п’ятнадцять сенсорних туристичних кіосків
16:30, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині встановили п’ятнадцять сенсорних туристичних кіосків

На Полтавщині встановили п’ятнадцять сенсорних туристичних кіосків

Сьогодні журналістам презентували новинку – один з п’ятнадцяти сенсорних туристичних кіосків. Вони були встановлені відповідно до обласної Стратегії розвитку туризму. Цьому передувало створення Віртуально - туристично-інформаційного центру.

На Полтавщині встановили п’ятнадцять сенсорних туристичних кіосків, фото-1

На даний момент система кіосків складається з десяти рубрик з найактуальнішою інформацією, що  необхідна туристам, які вперше опинилися у нашому регіоні.  Меню  надзвичайно просте у користуванні, у ньому легко зорієнтуватися. Кілька кліків – і ви маєте розлогу інформацію про заклади харчування, готелі, санаторії, заклади культури та багато іншого. Кіоски працюватимуть цілодобово. Крім інформаційної складової мають ще одну функцію – можна підзрядити свої гаджети.

На Полтавщині встановили п’ятнадцять сенсорних туристичних кіосків, фото-2
На Полтавщині встановили п’ятнадцять сенсорних туристичних кіосків, фото-3

« Кіоски розташовані у різних куточках області: у Полтаві, Миргороді, Гадячі, Кременчуці, Опішні, Решетилівці, Диканьці. Чотири – у Полтаві. Біля нового ЦНАПу, на Театральній площі , у Краєзнавчому музеї та біля Музичного училища. Загальна вартість проекту – 2млн. 700 тисяч гривень. Інформаційним наповненням займатиметься Управління культури ОДА. До речі, контент будуть постійно розширювати – згодом сюди додадуть інформацію про культурно мистецькі заходи та фестивалі» - розповів перший заступник ОДА Дмитро Лунін.

Слід також зауважити, що кіоски антивандальні

Читайте також: Проект Перезавантаження: жінці з кризового центру подарували казку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кіоски #інформація #презентація
Оголошення
live comments feed...