• Головна
  • 8500 грн за вихід на вулицю: таким буде штраф за порушення локдауну
13:30, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

8500 грн за вихід на вулицю: таким буде штраф за порушення локдауну

8500 грн за вихід на вулицю: таким буде штраф за порушення локдауну

Кабінет міністрів схвалив проект закону, який введе покарання за порушення самоізоляції і обсервації в зв’язку з пандемією коронавірусу.

Сума штрафу складе від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів. Рішення було прийнято на засіданні уряду вчора. Таким чином, штраф складе від 3400 грн до 8500 грн. Далі законопроект передадуть до Ради і вона прийме остаточне рішення.

"Порушення особою порядку обов’язкового самоізоляції, обсервації, встановлених в рішенні про карантин, якщо це не призвело до поширення особливо небезпечної хвороби, – тягне за собою накладення штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян",– йдеться в постанові уряду про внесення змін до закон України “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою запобігання поширенню коронавирусної хвороби (COVID-19)”.

Самоізоляція – це утримання від контакту з іншими зменшення ризику інфікування. Вона передбачає уникнення будь-яких ситуацій, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт лицем до лиця на відстані менше 2 метрів).

Хто повинен проходити Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють перетин кордону на в’їзд в країну з території держави з широким розповсюдженням COVID-19 підлягають обов’язковій 14-денний обсервації / самоізоляції.

Нагадаємо, локдаун в Україні для стримування коронавірусу хочуть ввести з 8 січня 2021. Він триватиме майже три тижні – до 25 січня включно. Локдаун на відміну від карантину вихідного дня, передбачає заборону людям вільно залишати свої будинки (за винятком деяких випадків).

Читайте також: Наступного року в Україні запровадять рецепти на антибіотики

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#локдаун #карантин #правила
Останні новини
Оголошення
live comments feed...