• Головна
  • Правоохоронці Кременчука затримали зловмисників, які «погосподарювали» в чужій автівці
09:33, 4 квітня 2013 р.

Правоохоронці Кременчука затримали зловмисників, які «погосподарювали» в чужій автівці

Статистика крадіжок з автомобілів або їх часткової розкомплектації сьогодні досить висока. І нерідко жертви автокрадіжок самі провокують злодіїв, залишаючи гроші, телефони, ноутбуки, ключі в салоні авто на видних місцях.

Так, нещодавно правоохоронцями Автозаводського району Кременчука було викрито двох зловмисників, які «погосподарювали» в чужій автівці.

20-річний та 22-річний молодики поцупили з «Лади» два динаміками, USB флеш-накопичувач на 8 GB, 10 пляшок горілки та 2 пляшки коньяку. Тим самим нанісши власнику збитків приблизно в 600 гривень. Тепер за скоєне хлопці можуть отримати покарання за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) у вигляді позбавлення волі строком до 5-ти років.

Отже, шановні водії, щоб не стати жертвою таких мисливців за «чужим», міліція рекомендує бути уважними, дотримуватися правил не лише безпечного руху, а й дбати про безпеку під час стоянки.

Якщо ж трапилась така прикрість, негайно звертайтеся до міліції! Саме оперативність в даному питанні - гарантія розкриття злочину «по-гарячих слідах» та повернення втраченого майна.

 

Оголошення
live comments feed...