• Головна
  • Міністр освіти і науки розповів полтавцям, коли буде запроваджено у школах електронний щоденник та журнал
14:00, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Міністр освіти і науки розповів полтавцям, коли буде запроваджено у школах електронний щоденник та журнал

Міністр освіти і науки розповів полтавцям, коли буде запроваджено у школах електронний щоденник та журнал

Як ми вже повідомляли, вчора у Полтаві з робочим візитом побував міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Підсумки поїздки він підбив на прес – брифінгу, де відповів на численні питання журналістів. Зокрема, поінформував про запровадження у школах електронних журналів та щоденників.

« Відповідні накази я вже підписав, і думаю, найближчим часом відбудеться презентація на сайті МОЗ та у телеграм каналі» - сказав міністр. Таким чином, заклади, які зможуть у себе ввести електронні щоденники а журнали, мають право відмовитися від паперових.

Також Сергій Шкарлет поділився планами на майбутнє:

«Ми намагаємося зробити наступний рік роком освіти. Сподіваюся, що кожен педагог отримає відчутну різницю в заробітній платі між 2020 та 2021 роком, – повідомив міністр Сергій Шкарлет. – За ініціативою Президента України підготовлено законопроєкт стосовно страхових гарантій для науково-педагогічних працівників, які так само, як і медики підпадатимуть на захворювання на COVID-19. Компенсації будуть рівноцінні»,– сказав Сергій Шкарлет.

Також міністр розповів про проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», яка налічує 800 уроків. Вона повністю наповнена з 5 по 11 клас еталонним курсом, там можна запроваджувати свій персональний кабінет, оцінку знань учнів та інше. Платформа постійно наповнюватиметься і розвиватиметься.

« Звісно, жодна дистанційна освіта не замінить очне навчання, бо втрачається соціалізація, але розвивати її треба» - зауважив Шкарлет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міністр #щоденник #журнал #електронний
Оголошення
live comments feed...