• Головна
  • Полтавка потрапила в номінацію літературної премії «Писатель года 2013»
17:40, 3 квітня 2013 р.

Полтавка потрапила в номінацію літературної премії «Писатель года 2013»

Нещодавно в Центральному Будинку  літераторів, що у Москві, відбулася  церемонія  нагородження  переможців  національної  літературної  премії  «Поэт года – 2012»  та «Писатель года 2012».На церемонію  їздила  і письменниця з Полтавщини Зоя  Гурбанова. Під час нагородження переможців минулорічної п

– Цього разу  перемога  на Полтавщину не потрапила, – розповіла Зоя Гурбанова. – Та  маю надію, що це відбудеться  наступного року,  бо  мене  повторно висунули в номінацію «Писатель года 2013».

Переможці  такого конкурсу нагороджуються  статуетками у вигляді пера на постаменті з яшми, лазуриту  та мармуру. З кожним  із  лауреатів  укладається  договір на видання книг,  кошти від реалізації яких  надходять  авторам.

Зоя Гурбанова – письменниця, поетеса, член Полтавської спілки  літераторів, студентка кіношколи Александра Мітти. Пише російською та українською мовами. Має дві авторськи  книги – збірка оповідань «Доля»– видавництво «Полтавський літератор» 2011рік,  роман-повість «Жодного слова» – видавництво «АСМІ»  2012 рік. Має чисельні публікації в українських та російських  ЗМІ.

ремії пані Зоя стала номінантом цього конкурсу, але вже 2013 року

Оголошення
live comments feed...