• Головна
  • У ПОЛТАВІ ДО ПОСАДКИ ГОТОВІ 70 ТИСЯЧ ВАЗОНІВ З КВІТАМИ
17:18, 3 квітня 2013 р.

У ПОЛТАВІ ДО ПОСАДКИ ГОТОВІ 70 ТИСЯЧ ВАЗОНІВ З КВІТАМИ

Полтавські квіткарі готуються висаджувати квіти та молоді дерева

Щороку Комунальне підприємство «Декоративні культури» висаджує на клумби нашого міста безліч квітів, які майже до осені радують полтавців та гостей нашого міста. Тож і цього року квітникарі уже готові висаджувати рослини, аби тільки цьому сприяли погодні умови. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Полтавської міськради.

За словами головного інженера КП «Декоративні культури» Сергія Сілаєва, до посадки готові уже 70 тисяч вазонів з майбутніми квітами. В планах посадити ще приблизно 126 тисяч. Загальна площа майбутніх насаджень складатиме 6 тисяч метрів квадратних.

Квіти почнуть садити у клумби парків з середини травня. А вже завтра, тобто з 4-го квітня розпочнеться висаджування молодих дерев.

Тож скоро очі громадян радуватимуть клуби з традиційними видами рослин: пітуніями, піларгоніями, тагетисами (чорнобривцями) та іншими. За місяць усе це стане окрасою міських клумб та вулиць. Деяка розсада вже квітне, а оскільки на вулиці стає тепліше, це значить, переконують квітникарі, що незабаром ними зможуть помилуватися полтавці.

Оголошення
live comments feed...