• Головна
  • Працівниками податкової міліції припинено діяльність «підпільної» АЗС
16:57, 3 квітня 2013 р.

Працівниками податкової міліції припинено діяльність «підпільної» АЗС

Нещодавно працівниками відділу податкової міліції Кременчуцької ОДПІ припинено діяльність приватної "підпільної" АЗС, організованого у рідному місті мешканцем Кременчука.

"Підприємець" навіть не ускладнював собі життя отриманням державної реєстрації або будь-яких дозвільних документів на торгівлю паливно-мастильними матеріалами.

Під час проведення огляду за місцем знаходження АЗС працівниками податкової міліції вилучено автозаправне обладнання, ємкості для зберігання паливно-мастильних матеріалів, 1 900 літрів дизельного палива, 200 літрів бензину та 700 літрів керосину на суму 120 000 тис. грн. Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення.

Всього з початку року, працівниками податкової міліції ДПС у Полтавській області викрито 5 незаконних виробництв підакцизної продукції та припинено функціонування 5 автозаправних станцій, що діяли без відповідних дозвільних документів і замість якісного палива пропонували його фальсифіковану версію – суміш вуглеводної основи, води, антифризу та дешевих добавок, що підвищують октанове число.

Водії, які заправляються таким паливом, не з власної вини не тільки травлять екологію, оскільки у вихлопах фальсифікованого палива містяться сполуки свинцю, діоксину та інших шкідливих домішок, а ще й наражаються на небезпеку ремонту двигуна авто.

У поточному році з незаконного обігу вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму понад 2,1 млн. грн.

 

Оголошення
live comments feed...