• Головна
  • Нафтогазовий комплекс Полтавщини забезпечує чверть від загальної суми надходжень до бюджетів
14:43, 3 квітня 2013 р.

Нафтогазовий комплекс Полтавщини забезпечує чверть від загальної суми надходжень до бюджетів

Близько 40 відсотків українського газу та кожна п'ята тонна нафти з конденсатом видобувається з надр Полтавського регіону.

Своєрідність нафтогазовидобувної галузі області полягає в тому, що структура комплексу включає всі етапи – від розвідки надр до переробки вуглеводнів. Тож, не дивно, що нафтогазовидобувний комплекс області – є надійною платформою формування бюджетних надходжень, а частка збору від підприємств галузі становить чверть загальної суми надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Зокрема, за минулий рік підприємства нафтогазовидобувної галузі регіону сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд. грн. платежів, серед яких: рентної плати - 3,2 млрд. грн.; платежів за користування надрами – 406,8 млн.грн.; ПДВ - 359,2 млн.грн.; податку на прибуток підприємств – 242,8 млн.грн.; податку на доходи фізичних осіб –80,5 млн.грн. За минулий рік у порівнянні з 2011 роком відбувся приріст надходжень по: платежах за користування надрами – на 93,4 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – на 10,3 млн.грн., акцизному податку – на 4,7 млн.грн., платі за землю – на 1,9 млн.грн., ПДВ – на 2,0 млн.грн.

 

Оголошення
live comments feed...