• Головна
  • У ПОЛТАВІ ПРАЦЮЮТЬ «ШКОЛИ МОЛОДОГО ПОДРУЖЖЯ»
13:42, 3 квітня 2013 р.

У ПОЛТАВІ ПРАЦЮЮТЬ «ШКОЛИ МОЛОДОГО ПОДРУЖЖЯ»

Пари, які збираються одружитися, продовжують консультувати при відділах Державних Реєстраційних Актів Цивільного Стану в Полтаві

Закохані пари, які готуються до подружнього життя, запрошують узяти участь у проекті «Школи молодого подружжя». Такі «навчальні заклади» функціонують в Полтаві вже протягом 11 років при центральному відділі Державних Реєстраційних Актів Цивільного Стану. Як повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, у рамках роботи таких «навчальних закладів» майбутні сімейні пари мають змогу отримати поради та консультації психолога, лікарів, юриста.

Так, на даний момент «Школи молодого подружжя» працюють і при Київському, Октябрському та Ленінському ДРАЦах. Така робота, на думку працівників відділів Державних Реєстраційних Актів Цивільного Стану, сприяє відповідальному ставленню молоді до важливого у своєму житті кроку — одруженню, допомагає уникнути непорозумінь на перших етапах сімейного життя.

За даними Полтавської міськради, такі заняття спрямовані на підвищення авторитету інституту сім’ї у суспільстві, психологічну підтримку майбутнього подружжя у створенні міцних сімейних відносин, інформування про правові аспекти регулювання сімейних відносин та майбутнє планування народження дітей. Ці «навчальні заклади» організовані за ініціативи Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Оголошення
live comments feed...