• Головна
  • Роман Чабановський: «Такої ганьби Полтавщина ще не знала»
12:33, 3 квітня 2013 р.

Роман Чабановський: «Такої ганьби Полтавщина ще не знала»

Як зазначив голова Полтавської обласної організації ВО «Свобода» Роман Чабановський,: «Голосування депутатів Верховної Ради 2 квітня 2013 року чітко показало, хто з народних обранців від Полтавщини переймається проблемами суспільства , а хто прийшов аби виконувати злочинні вказівки влади. Декілька резонансних законопроектів і постанов розставили всі крапки над «і».

Отже, почнемо з голосування за скасування пенсійної реформи. Двоє обранців, які ще не так давно щедро засипали свої округи гречкою, а саме – Володимир ПИЛИПЕНКО та Олег КУЛІНІЧ – були відсутні при розгляді цього надважливого питання. Олександр ЛЕЛЮК, як і більшість фракції провладної партії, не голосував. Не було цього разу Костянтина ЖЕВАГО та Юрія ШАПОВАЛОВА. Слід нагадати, що для ухвалення рішення не вистачило шести голосів.

Не менш резонансним цього дня стали і голосування за деякі постанови. За заборону вживання слів «жид», «хохол» та «москаль» проголосували Володимир Пилипенко та Олександр Лелюк. Певно ці добродії ніколи не читали Тараса Шевченка, адже якби за цю постанову таки проголосували у Верховні Раді, то Українці не змогли б декламувати вірші Великого Кобзаря. Слід додати, що цю постанову зареєстрував пан Калєснічєнко. Як то кажуть – із ким поведешся… А ще, Олег Кулініч певно дуже сумує за радянським минулим, адже він проголосував за відзначення 95 річниці Комсомолу. Добре, що і ця маячня не знайшла підтримки серед парламентарів.

Справжнім знущанням над полтавцями виглядають позиції «Не голосував» тих же таки депутатів Олега Кулініча, Володимира Пилипенка та Олександра Лелюка за проект Постанови про 80-у роковину Голодомору в Україні та вшанування пам'яті жертв геноциду українського народу. Це ганьба для депутатів, які представляють у Верховній Раді область, що найбільше постраждала від геноциду 1932-1933 років. Люди такого низького морального рівня і рабської натури не гідні бути представниками Полтавщини в найвищому законодавчому органі країни».

Полтавська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» закликає мешканців Полтавської області дати гідну оцінку цим запроданцям та втопити їх в морі ганьби і суцільного несприйняття. Також закликаємо місцеві засоби масової інформації якомога активніше розповсюджувати інформацію про діяльність цих депутатів у раді.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО «Свобода»

Оголошення
live comments feed...