• Головна
  • Нові земельні аукціони та повернення коштів за неоформлені ділянки - у Полтаві в управлінні земресурсів підбили підсумки року (ВІДЕО)
19:30, 21 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Нові земельні аукціони та повернення коштів за неоформлені ділянки - у Полтаві в управлінні земресурсів підбили підсумки року (ВІДЕО)

Нові земельні аукціони та повернення коштів за неоформлені ділянки - у Полтаві в управлінні земресурсів підбили підсумки року (ВІДЕО)

Про підсумки роботи управління земельних ресурсів та земельного кадастру Полтавської міської ради у 2020 році розповів його керівник - Юрій Трегубов.

- Як досягнення ми можемо сказати про те, що провели кілька земельних торгів, отримали до бюджету додаткові кошти. Люди отримали земельні ділянки, на яких вони можуть здійснювати свою підприємницьку діяльність. Якщо там буде якесь виробництво чи торгівля, це надаватиме також додаткові кошти, які зайдуть у міський бюджет, - пояснює Юрій Трегубов.

Також цього року у управлінні кілька разів проводили засідання комісії, яка займається стягненням збитків із землекористувачів, які займають земельні ділянки без документів та не сплачують за них. Коли вони намагаються ухилитися від виплати заборгованості, процес переходить у площину судових розглядів.

Нагадаємо, що відділ по земельних ресурсах та земельній реформі при Полтавській міській раді створили 1992 року. Тоді його працівникам довелося фактично починати все з нуля. Нині управління - одне із найкращих в Україні.

Раніше ми розповідали про те, яку площу земель матиме у своєму розпорядженні новоутворена Полтавська ОТГ.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #земельне управління #підсумки року #земельні аукціони
Оголошення
live comments feed...