• Головна
  • Полтавська прокуратура притягнула до відповідальності 12 правоохоронців
12:05, 3 квітня 2013 р.

Полтавська прокуратура притягнула до відповідальності 12 правоохоронців

За результатами перевірок, проведених цьогоріч прокуратурою Київського району м. Полтави, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 12 працівників органів внутрішніх справ.

Прокуратура Київського району Полтави перевірила, як у Київському РВ ПМУ УМВС України в області дотримуються законодавства при попередженні рецидивної злочинності, веденні єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, здійсненні оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування кримінальних правопорушень.

Заступник прокурора Київського району м. Полтави Андрій Миронов повідомив, що у вищезгаданому райвідділі неналежним чином проводиться профілактична робота з раніше судимими особами. Мають місце випадки приховування кримінальних правопорушень від реєстрації. Співробітниками слідчого підрозділу не повною мірою виконуються вимоги кримінального процесуального законодавства щодо забезпечення належного, всебічного, повного та неупередженого розслідування кримінальних правопорушень у розумні строки.

Із метою усунення зазначених порушень упродовж нинішнього року прокуратура Київського району Полтави до УМВС України в області та Київського РВ ПМУ УМВС внесла 8 подань. За результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуті 12 правоохоронців, із них 3 – особи керівного складу райвідділу.

Оголошення
live comments feed...