![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
13:30, 21 грудня 2020 р.
Надійне джерело
Полтавського пожежника облили холодною водою (ВІДЕО)
![Полтавського пожежника облили холодною водою (ВІДЕО) Полтавського пожежника облили холодною водою (ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Таким чином у Полтаві пожежники провели свого колегу 53-річного прапорщика Володимира Петлицю на заслужений відпочинок. Його прямо в робочому спецодязі поставили на майданчику перед пожежною частиною та облили з брандспойта холодною водою.
“А ви думали вогнеборці, які йдуть на пенсію, тільки влітку дотримуються традиції “обмивання”? Побратими Державної пожежно-рятувальної частини №4 Полтави провели на пенсію водія Володимира Петлицю”, – зазначила керівниця сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко.
Читайте також: У Полтаві оголосили конкурс на кращу ялинку та сніговика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:32, 15 липня
1
13:15, 13 липня
18:15, 13 липня
12
live comments feed...