• Головна
  • Нова пошта надала лікарням Полтави веб-камерами для запуску онлайн-консультацій пацієнтів
Новини компаній
11:00, 21 грудня 2020 р.

Нова пошта надала лікарням Полтави веб-камерами для запуску онлайн-консультацій пацієнтів

Новини компаній

18 грудня 2020 року Нова пошта надала департаменту Полтавської міської ради 50 комплектів веб-камер для лікарень міста, щоб якнайшвидше запустити медичні консультації для населення у дистанційному режимі. «Наша компанія швидко закупила та доставила до Полтави потрібне обладнання. Адже розуміємо, що від цього залежить старт важливого проекту. Він допоможе всім полтавчанам отримувати оперативний зв'язок з лікарем під час перших ознак хвороби та її лікування, щоб бути під пильним наглядом і не займатися самолікуванням. Сподіваємося, що онлайн-консультації допоможуть лікарям надавати допомогу та консультації в зручному та безпечному для них режимі», - зазначила співвласниця компанії Нової пошти Інна Поперешнюк.

«Процедури бюджетних закупівель дуже повільні та потребують багато часу. На жаль, COVID-19 поширюється країною дуже швидко і ми не маємо півтора місяці для запуску системи медичних онлайн-консультацій. Тому звернулися за допомогою до нашого партнера - Нової пошти. Під час карантину полтавські медзаклади не проводять планових прийомів пацієнтів окрім тих випадків, які визначено постановою Уряду. Тому потреба в нагальному наданні медичної допомоги населенню в дистанційному режимі набула дуже гострої актуальності. Нова пошта в черговий раз нас врятувала та оперативно надала обладнання. Найближчим часом ми завершимо останні налаштування і запустимо онлайн-консультації», - каже директор Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту Полтавської міської ради Вікторія Лоза.

Після запуску проекту, полтавчани матимуть змогу записатися на онлайн-прийом до лікаря через особистий кабінет в електронній системі та у визначений час вийти на зв'язок з лікарем для оперативного консультування. Ще в березні на початку карантину Нова пошта інвестувала 25 млн грн у придбання для українських лікарень сучасного обладнання та засобів індивідуального захисту, що дозволило медикам більш ефективно протистояти хворобі. Восени, під час другої хвилі карантину, компанія вже виділила 13 млн грн на закупівлю та передачу кисневих концентраторів медичним закладам та благодійним фондам у Полтаві, Кременчуці, Києві та Одесі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...