• Головна
  • Космічний поцілунок або Вифлеємська зірка – сьогодні можна побачити унікальне астрономічне явище
14:30, 21 грудня 2020 р.

Космічний поцілунок або Вифлеємська зірка – сьогодні можна побачити унікальне астрономічне явище

Космічний поцілунок або Вифлеємська зірка – сьогодні можна побачити унікальне астрономічне явище

Сьогодні увечері з будь – якої точки планети можна уде спостерігати унікальне явище – максимально зблизяться Юпітер і Сатурн. Востаннє таке явище було 800 років тому. Подію охрестили «Космічний поцілунок» або «Вифлеємська зірка». Юпітер і Сатурн зблизяться на відстань 1/5 діаметра Місяця вперше за 800 років.

Відомо, що орбітальні рухи зближують дві планети кожні 19,6 року, і наступні "з’єднання" можна буде побачити 5 листопада 2040 року та 10 квітня 2060 року. Проте вони вже не будуть настільки близькими, як цьогоріч.

При цьому деякі вчені пов'язують описану в Біблії Вифлеємську зірку саме зі "злиттям" Юпітера та Сатурна. Зокрема, німецький астроном Йоганнес Кеплер у 1614 році висловив думку, що Вифлеємська зірка, відповідно до історії Різдва, могла бути саме зближенням планет.

Спостерігати за зближенням Юпітера і Сатурна можна буде з будь-якого місця на Землі, але за ясного неба. Наближені планети будуть з'являтися низько на західному небі приблизно за годину після заходу Сонця щовечора до 25 грудня.

Дата і точний час Великого з’єднання Юпітера і Сатурна - 21.12.2020 о 21:21.

Астрологи про з’єднання планет

Загалом астрологи прогнозують значні зміни після 21 грудня, однак вони відбудуться не відразу. Передбачають появу нового світопорядку, не виключені реформи у верхівці влади, черговий вито́к її розвитку, зміна конфігурації.

Експерти радять 21 грудня о 21:21 загадати бажання, адже саме в цей час розпочнеться новий 20-річний планетарний цикл.

Можна позбутися минулих переживань, страхів і невдач. Щоб у житті все було добре, 21 грудня варто приділити увагу рідним і людям, близьким серцю: що більше проводитимете з ними час, то прекраснішим і спокійнішим буде майбутнє. Юпітер і Сатурн можуть допомогти досягнути нових життєвих висот.

Позбавлення від шкідливих звичок також може позитивно вплинути на здоров'я та удачу.

Крім того, астрологи стверджують: діти, народжені у цей період, матимуть великий вплив на розвиток людства.

Читайте також: Епіфаній розповів, як працюватимуть церкви 

#астрономія #Віфлеємська зірка
Оголошення
live comments feed...