• Головна
  • Хірургом року став професор Максим Дудченко
11:08, 21 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Хірургом року став професор Максим Дудченко

Хірургом року став професор Максим Дудченко

У своїх попередніх публікаціях ми розповідали про діяльність відомого в Україні лікаря, професора, завідувача кафедри хірургії № 4 з малоінвазивною хірургією УМСА доктора медичних наук Максима Дудченка. Цьогоріч Максим Олександрович очолив і хірургічне відділення КП Третя міська лікарня м. Полтави.

Днями стало відомо про високу нагороду, яку отримав професор Дученко.

За організацію роботи першої на Полтавщині хірургічної клініки з надання допомоги хворим з хірургічною патологією асоційованою з COVID-інфекцією у вкрай складних, загрожуючих життю ситуаціях, багаторічну плідну працю, авторитет у професійному середовищі, виховання молодих хірургів, ГО «Асоціація хірургів Полтавщини» ім. М.В. Скліфосовського визначила переможця професійного конкурсу «Хірург року». Ним став Дудченко Максим Олександрович.

Хірургом року став професор Максим Дудченко, фото-1

« Ця відзнака, видана Асоціацією хірургів Полтавщини є відображенням його багаторічної важкої, сумлінної хірургічної праці, тисяч врятованих життів та теперішніх заслуг у боротьбі з COVID-19, коли на базі 3-ї МКЛ Максим Олександрович та працівники кафедри і відділення під його керівництвом цілодобово надають допомогу хірургічним пацієнтам з супутньою COVID-інфекцією» - сказано у повідомленні кафедри Хірургії № 4 УМСА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліркар #хірург #Максим Дудченко
Оголошення
live comments feed...