• Головна
  • «ДАБІ - один з найбільш корумпованих органів в системі управління Україні» - міністр Олексій Чернишов
12:00, 19 грудня 2020 р.
Надійне джерело

«ДАБІ - один з найбільш корумпованих органів в системі управління Україні» - міністр Олексій Чернишов

«ДАБІ - один з найбільш корумпованих органів в системі управління Україні» - міністр Олексій Чернишов

Місяць тому міністерство міністр розвитку громад та територій України взяло на себе зобов’язання щодо реформуванння ДАБІ. Загалом же реформування триває з березня. Коли ж буде завершено цей процес – розповів під час візиту на Полтавщину міністр Олексій Чернишов.

« Мінрегіон взяв на себе відповідальність за реформу ДАБІ, ми визнаємо, що архітектурний контроль має бути поновлений. І найближчим часом, вже на наступному тижні ми плануємо повернути архітектурний контроль. ДАБІ буде ліквідована, замість неї буде утворена нова. Чому буде ліквідована ДАБІ? Бо це один з найбільш корумпованих органів в системі управління Україні. Ми не відходимо від своїх планів , буде утворена нова, траспарентна організація. З першого грудня вже всі документи і заявки приймають винятково в електронній формі, працює електронна система. Я вас запевняю – у нас буде абсолютно нова і комфортна система будівельного контролю»

Реформа покликана не тільки навести лад у хаотичному процесі будівництва, але і мотивувати розвиток галузі:

« Моя особиста мета – збільшити об’єм капіталу і інвестицій у будівельній галузі мінімум у два рази за наступні два рази. Тобто, реформа повинна привести до мотивації будівництва. Але запевняю – до кінця року контроль за будівництвом та архітектурою буде поновлено вже до кінця нинішнього року» - підкреслив Олексій Чернишов.

Читайте також: Полтаві виділили кошти на ремонт приймального відділення - їх треба освоїти до кінця року

#ДАБІ #реформа
Оголошення
live comments feed...