• Головна
  • «На проектно – кошторисну документацію аеропорту нам потрібно виділити з обласного бюджету 25 мільйонів гривень» - Дмитро Лунін
10:00, 19 грудня 2020 р.
Надійне джерело

«На проектно – кошторисну документацію аеропорту нам потрібно виділити з обласного бюджету 25 мільйонів гривень» - Дмитро Лунін

«На проектно – кошторисну документацію аеропорту нам потрібно виділити з обласного бюджету 25 мільйонів гривень» - Дмитро Лунін

Як ми вже повідомляли, в 2021 році у держбюджет заклали 2,4 млрд грн, які спрямують на розвиток регіональних аеропортів. І жодна частина цієї суми не призначена для аеропорту "Полтава".

Натомість міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що 2021 році із державного бюджету спрямують 2,4 млрд грн на розвиток аеропортівіз регіонів. У перелікубудівництво нового аеродрому у Дніпрі (1,4 млрд грн), реконструкція злітно-посадкових смуг у Вінниці та Херсоні,Рівне — модернізація руліжної доріжки та перону (1 млрд грн), а також Закарпаття — проектування нового аеродрому(30 млн грн).

Що би кошти отримала і Полтава, мали виготовити проект ремонту злітно-посадкової смуги до початку 2021 року. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський 1 вересня під час візиту до Полтави. Таким чином область мала довести свою готовність вкластися у розвиток регіону. Проте проект навіть не замовили.

Як зараз виживає аеропорт «Полтава» та коли ж виділять кошти на проектно – кошторисну документацію ми запитали у першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна:

« Це комунальне підприємство, кошти вони самі заробляють – надають послуги літним школам, по зберіганню автотранспорту приватного. Тобто на зарплати вони собі гроші заробляють. Але все ж таки є обласна програма, яка надає кошти на утримання інфраструктури аеропорту. Для того, що би він знову функціонував, потрібно або збудувати нову, або відреставрувати діючу злітну смугу. І перед нами зараз стоїть завдання – ми будемо виносити питання на сесію щодо фінансування розробки проектно – кошторисної документації ( це 25 мільйонів буду коштувати) для того, що б держава нам збудувала за 600 мільйонів сучасну смугу» - розповів Дмитро Лунін.

Якщо протягом 2021 року проектно кошторисна документація буде зроблена, то вже у 2022 цілком реально, що може початися процес будівництва:

« У нас є запевнення від міністра Криклія, якщо оперативно зробимо документацію, то кошти нам обов’язково нададуть» - підкреслив Дмитро Лунін.

Читайте також: У Полтавській обласній лікарні відкрили два реконструйованих відділення

#еаеропорт #кошти #проект
Оголошення
live comments feed...