• Головна
  • Підбили підсумки громадських обговорень щодо проєкту детального плану території на вулиці Січових Стрільців
19:30, 17 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Підбили підсумки громадських обговорень щодо проєкту детального плану території на вулиці Січових Стрільців

Підбили підсумки громадських обговорень щодо проєкту детального плану території на вулиці Січових Стрільців

16 грудня на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке відбулося у режимі відеоконференції було ухвалено рішення «Про результати громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту детального плану території на вул. Січових Стрільців», яке було підготовлене управлінням з питань містобудування та архітектури.

Громадські слухання з презентацією та обговоренням містобудівної документації відбулися 30 жовтня 2020 о 10.00 в приміщенні актової зали виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради.

Виготовлявся детальний план території ФОП Гузік В.В. на замовлення управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому.

Детальним планом передбачена забудова житлового кварталу із забудовою садибного типу, який відповідатиме сучасним світовим тенденціям організації житлового простору та забезпечуватиме комфортне і престижне середовище для проживання і дозвілля.

Проектом містобудівної документації заплановано будівництво зблокованих та індивідуальних будинків, вирішено планувальну структуру вулиць і проїздів, організовано громадські простори: майданчики для ігор дітей, занять фізкультурою та ігровими видами спорту, озеленені території.

Під час процедури проведення громадського обговорення проекту детального плану письмових зауважень і пропозицій не надходило. Тож даний документ може бути поданий на затвердження.

Читайте також: У Полтаві продовжується робота над створенням геопорталу


#міська рада #архітектура #проєкт
Оголошення
live comments feed...