• Головна
  • З 1 квітня на території держави і в тому числі Полтавської області розпочався нерестовий період
09:05, 3 квітня 2013 р.

З 1 квітня на території держави і в тому числі Полтавської області розпочався нерестовий період

Питання організації проведення відповідних заходів спрямованих на запобігання незаконному вилову водних живих ресурсів були обговорені на нараді у заступника голови облдержадміністрації Володимир Замикули.

Зокрема у ході наради було відпрацьовано „План підготовки і проведення спільних заходів природоохоронних та правоохоронних органів Полтавської області щодо посилення охорони водних біоресурсів та боротьби з браконьєрством у нерестовий період 2013 року”. У відповідності до плану розроблено організаційні та практичні заходи спрямовані на створення відповідних умов для відтворення іхтіофауни у водоймах області.

У відповідності до наказу Головного управління держрибохорони у Полтавській області від 12.03.2013 року „Про встановлення весняно – літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Полтаварибоохорона у 2013 році” забороняється промислове та любительське рибальство, а також добування інших водних біоресурсів на водних об`єктах Полтавської області у такі строки: на Дніпродзержинському водосховищі в межах підконтрольної території - з 1 квітня по 9 червня 2013 року; в усіх інших рибогосподарських водних об`єктах в межах підконтрольної території - з 1 квітня по 20 травня 2013 року.

Крім того на період нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також пересування будь-яких плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби ( шторм, туман, аварія і т.п. ), а також суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів).

На цей період дозволено спортивний і любительський лов риби в період нересту на Дніпродзержинському водосховищі і малих річках однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Дніпродзержинському водосховищі і малих річках, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонений.

Для координації відповідної роботи на території області 4 квітня 2013 року заплановано проведення виїзного засідання за участі всіх причетних служб на території Кременчуцького району.

 

Оголошення
live comments feed...