• Головна
  • У 2013 РОЦІ В ПОЛТАВІ З’ЯВИТЬСЯ НОВИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК
18:43, 2 квітня 2013 р.

У 2013 РОЦІ В ПОЛТАВІ З’ЯВИТЬСЯ НОВИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

Новий футбольний майданчик збудують на території 3-ї загальноосвітньої школи

Уже п’ять років поспіль Полтавська школа № 3 чекає на обіцяний футбольний майданчик. Нагадаємо, спортивна споруда мала з’явитися там за кошти забудовника готелю,  який розташований на частині шкільної території.

Так, ще у 2008 році однією з умов будівництва 4-поверхових готельних апартаментів школою мистецтв ім. Раїси Кириченко було спорудження футбольного майданчика та закупівля тренажерів. Тренажери встановили, рулони зі штучним покриттям, футбольні ворота та мішки з насипом у школу завезли. А ось футбольний майданчик так і залишився обіцянкою. При цьому, згідно з документами, сума, затрачена на тренажери та елементи футбольного майданчика, не перевищує й половини тієї вартості, яка зазначена в рішенні Полтавської міськради. Про це повідомив Євген Романов, директор загальноосвітньої школи № 3.

Сьогодні під час засідання комісій по спортивним спорудам у Полтавській облдержадміністрації журналісти нашого видання поцікавилися, чи може обласна влада допомогти школі з вирішенням проблемного питання. Ситуацію прокоментував заступник голови ОДА Валерій Пархоменко:

— Я знаю, що в 2013 році цей майданчик буде. Цей майданчик потрібен не тільки школі, але й місту. У мене була зустріч з міським головою Полтави Олександром Мамаєм, і ми з ним домовилися, що у 2013 році футбольний майданчик на території загальноосвітньої 3 школи таки з’явиться. Незважаючи на те, що забудовник змінився, умови залишилися ті самі — і спортивний майданчик ми там поставимо.

Оголошення
live comments feed...