• Головна
  • Як обрати теплоакумулятор, щоб зменшити енерговитрати
Новини компаній
14:42, 16 грудня 2020 р.

Як обрати теплоакумулятор, щоб зменшити енерговитрати

Новини компаній

Незалежність від коливання тарифів на газ, від потужності електропроводки та віддаленості центральних газових магістралей робить твердопаливні котли вигідною альтернативою традиційним установкам, дозволяє зменшувати витрати на опалення.

Експлуатація котла має свої нюанси, серед яких незручність ручного завантаження дров, надлишок виділеного тепла або неефективне спалювання палива у режимі тління.

Як же обрати теплоакумулятор, щоб система працювала ефективно та економно, забезпечувала максимальний рівень акумуляції тепла?

Компанія «Альтеп-Центр» пропонує вигідне рішення у вигляді накопичувального теплоакумулятора.

Що ж являє собою теплоакумулятор?

Теплоакумулятор — це буферна ємність, яка забезпечує збереження надлишкової теплоти в опалювальній системі. Дане обладнання віддає тепло по мірі необхідності, знаходячись між котлом та системою опалення.

Принцип дії

Котельне обладнання передає енергію від спалювання твердого палива до бака теплоакумулятора, нагріваючи воду. Високий показник теплопровідності води забезпечує тривале підтримання високого рівня температури.

Процес передачі енергії регулюються вручну або в автоматичному режимі. Періодичність завантаження палива в котел регулюється залишковою температурою води. Так, 5 годин нагріву теплоакумулятора може забезпечити комфортну температуру у приміщенні аж до 2-х діб, не потребуючи завантаження палива.

Перевагою використання установки є збільшення терміну експлуатації котла, оскільки, щоб прогріти бак, необхідно топити котел на повну потужність. Це дозволяє уникнути засмічення камери згоряння смолою.

Переваги теплоакумуляторів

  • Підвищують термін експлуатації системи опалення
  • Забезпечують ефективне та екологічно безпечне горіння палива, бо використовує номінальні режими котельної установки
  • Збільшують періодичність одного завантаження котла паливом
  • Поступове вивільнення теплової енергії дає можливість збалансувати температурний режим приміщення
  • Уникнення перегріву котла

Теплоакумулятори круглої форми потребують просторого та ізольованого приміщення для забезпечення гарної циркуляції повітря. Якщо ваша котельня невеликих габаритів, «Альтеп-Центр» може надати оптимальне рішення — плоскі моделі, які зручно транспортуються та відрізняються компактністю.

Якщо ви вже встигли оцінити усі переваги теплоакумуляторів, не відстрочуйте покупку. Спеціалісти компанії «Альтеп» нададуть вам професійну технічну консультацію та здійснять підбір потрібного вам опалювального обладнання.

Оголошення
live comments feed...