• Головна
  • У КРЕМЕНЧУЦІ ВИДІЛИЛИ 2 МЛН. ГРН. НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ПАРКУ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ»
17:14, 2 квітня 2013 р.

У КРЕМЕНЧУЦІ ВИДІЛИЛИ 2 МЛН. ГРН. НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ПАРКУ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ»

Кременчуцька міська влада облаштує майданчики та доріжки у «Придніпровському» парку тротуарною плиткою

У цьому році у парку культури та відпочинку «Придніпровський» продовжать роботи з реконструкції. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради.

За словами заступника міського голови Віталія Малецького, цього року майданчик біля літньої сцени та доріжку від сцени до атракціонів облаштують тротуарною плиткою, а також продовжать укладання існуючої біля атракціонів доріжки до набережної. На виконання цих робіт у міському бюджеті передбачено близько 2 млн. грн.

Як повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, центральну алею парку реконструювати цього року, скоріш за все, не будуть, адже там необхідно замінити не тільки покриття тротуару, а й чимало комунікацій, змонтувати систему механічного поливу клумб. На всі ці заходи наразі немає коштів.

Враховуючи те, що улюбленим місцем відпочинку кременчужан є набережна, міський голова Олег Бабаєв дав доручення своїм заступникам поміркувати над можливістю ремонту у цьому році і пішохідної зони уздовж дамби. На думку керівника міста, кошти на це можна узяти з екологічного фонду міського бюджету. За словами заступника міського голови з питань будівництва Геннадія Музики, у першу чергу, необхідно вжити заходів із укріплення дамби, а також вирішити питання щодо ліквідації аварійних тополь, коренева система яких руйнує асфальтне покриття тротуару.

Оголошення
live comments feed...