• Головна
  • «БУДІНВЕСТ СМ» ДОБИВСЯ ВІД СУДУ ВИЗНАННЯ БАНКРУТОМ «СВФ КОЛО»
16:37, 2 квітня 2013 р.

«БУДІНВЕСТ СМ» ДОБИВСЯ ВІД СУДУ ВИЗНАННЯ БАНКРУТОМ «СВФ КОЛО»

оча на сайті Будінвесту ця структура й досі рекламується

Господарський суд Полтавської області визнав банкрутом ТОВ «СВФ Коло», будівельну компанію, яка з 2005 року працювала на будівельному ринку Полтавської та Сумської області.

Загальний розмір кредиторських вимог, визнаних судом, складає 715 565,61 грн.

Це рішення було прийнято за заявою ПАТ «Будінвест СМ». Окрім цього суддя Ореховська вирішила відкрити ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором ТОВ «СВФ Коло» арбітражного керуючого Штепенка Євгенія Олександровича. Суд зобов’язав ліквідатора в 10-и денний з дня прийняття постанови термін опублікувати в офіційному органі преси об’яву про визнання «СВФ Коло» (вул. Жовтнева, 77-а) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Відтепер у банкрута не виникає жодних додаткових зобов’язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов’язаних із здійсненням ліквідаційної процедури. Суд припинив нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.

Ліквідатор повинен здійснити ліквідацію підприємства-банкрута, представити суду звіт про проведену роботу та ліквідаційний баланс. Засідання суду з приводу заслуховування першого звіту призначити на 16.05.2013 року о 10:30.

Цікавим є те, що ПАТ «Будінвест СМ» добився банкрутства структури, яка й досі рекламується на сайті цієї компанії. 

Про причетність «СВФ Коло» до Будінвесту може опосередковано слугувати й той факт, що офіс «Коло» розміщався у будівлі на вул. Жовтнева, 77а. Якщо вірити інформації на сайті Будінвесту, то цей будинок занесений до об’єктів компанії.

Оголошення
live comments feed...