• Головна
  • Голова Кобеляцької РДА незаконно передав землі ландшафтного парку
13:17, 2 квітня 2013 р.

Голова Кобеляцької РДА незаконно передав землі ландшафтного парку

На Полтавщині посадовці незаконно передали у власність громадян заповідні землі парку

Дніпровська екологічна прокуратура провела перевірку, у ході якої встановлено, що розпорядженнями голови Кобеляцької районної державної адміністрації 12 громадянам у власність передано земельні ділянки загальною площею 1,8 га для ведення особистого селянського господарства на території Вільховатської сільської ради. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської екологічної прокуратури.

Між тим, вивченням картографічних матеріалів та проектів землеустрою встановлено, що зазначені ділянки розташовані безпосередньо на території регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» та в межах прибережної захисної смуги Дніпродзержинського водосховища і передача їх у власність для ведення селянського фермерського господарства суперечить вимогам Земельного та Водного кодексів України.

Враховуючи викладене, Кременчуцька міжрайонна екологічна прокуратура в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровала кримінальне провадження відносно посадових осіб відділу Держкомзему у Кобеляцькому районі та Кобеляцької районної державної адміністрації за ч.1 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України.

Окрім того, на даний час здійснюється підготовка позовів по скасування зазначених розпоряджень та повернення земельних ділянок до державної власності.

Оголошення
live comments feed...