• Головна
  • У Полтаві вирішили все ж таки відкрити будинок святого Миколая
11:30, 14 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві вирішили все ж таки відкрити будинок святого Миколая

У Полтаві вирішили все ж таки відкрити будинок святого Миколая

У Полтаві вирішили таки відкрити будинок святого Миколая, який щороку збирає дітей біля Свято-Успенського собору Полтави. Раніше організатори повідомляли, що відмовляться від проведення благодійної акції через карантинні обмеження. Проте пізніше одна із організаторів, голова громадської організації «Команда небайдужих» Наталія Гранчак на своїй сторінці у Facebook запитала про відкриття самих полтавців. Більшість коментаторів підтримали відкриття будинку, але із обмеженнями щодо одночасного прийому дітей. Також пропонували, щоб святий Миколай спілкувався із дітьми виключно на свіжому повітрі.

Зрештою, зваживши «за» та «проти» організатори вирішили таки відкрити будинок і не позбавляти полтавських дітей подарунків від святого Миколая. Про це Наталія Гранчак сьогодні зранку на писала у дописі на своїй сторінці у Facebook.

- В обмеженому режимі ми відкриємо будиночок святого Миколая, а якщо цього потребуватиме ситуація - закриємо його. Офіційного відкриття не буде, щоб максимально уникнути скупчення людей. Заходити можна буде лише в масці, по дві особи (дві дитини або дитина і один дорослий). При потребі, якщо буде збиратися багато дітей і формуватиметься велика черга - святий Миколай виходитиме до діток на вулицю, - написала організаторка.

Також організатори акції на 10:00 у вівторок, 15 грудня, запрошують волонтерів, які допоможуть прикрасити будиночок. Бажано, щоб це були полтавці, які вже перехворіли на COVID-19, щоб зменшити імовірність зараження. Також орієнтовно на п’ятницю будуть потрібні волонтери, які допомагатимуть пакувати подарунки. І, власне, святий Миколай потребує помічників, які допоможуть печивом, цукерками, мандаринками та іншими солодощами.

Будинок святого Миколая почне працювати 19-го грудня. Графік роботи організатори не оприлюднюють.

Нагаємо вам, як відбувалася акція у минулі роки.

Також раніше ми розповідали, що у Полтаві відкрили будинок Санта Клауса.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #будинок Миколая #свято #діти #собор #відкриття
Оголошення
live comments feed...