• Головна
  • У Полтаві 26 родин змагалися за перемогу в обласному етапі фестивалю „Мама, тато, я – спортивна сім’я”
11:22, 2 квітня 2013 р.

У Полтаві 26 родин змагалися за перемогу в обласному етапі фестивалю „Мама, тато, я – спортивна сім’я”

Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на базі спорткомплексу «Розсошенці» провів обласний етап Всеукраїнського спортивного фестивалю „Мама, тато, я – спортивна сім’я”.

Учасників та гостей міста вітав заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

“Спортивні змагання, в яких беруть участь діти разом з батьками - приклад прагнення до здорового способу життя. Масове залучення до занять фізкультурою оздоровить націю, зробить її сильною. Саме такі пріоритети ставить у своїх соціальних ініціативах Президент України Віктор Янукович, і Полтавська область активно це підтримує”, – наголосив Валерій Пархоменко.

У фестивалі взяли участь 26 родин з міст та районів області. Учасники змагались в п’яти різноманітних естафетах на витривалість, швидкість та кмітливість.

Переможцем обласних змагань серед дівчаток стала родина Вовчик з м.Полтави, а серед хлопчиків – родина Лисовських з м.Кобеляки, яка і представлятиме Полтавщину у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї, що цього року в травні проходитиме в м.Одеса.

Всіх учасників нагородили пам’ятними подарунками.

 

Оголошення
live comments feed...