• Головна
  • Які дні будуть вихідними під час Новорічно – Різдвяних свят
14:00, 13 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Які дні будуть вихідними під час Новорічно – Різдвяних свят

Які дні будуть вихідними під час Новорічно – Різдвяних свят

Наближаються Новий рік і Різдво. У ці дні панує атмосфера веселощів і відпочинку, і працювати зовсім не хочеться. Щоб спланувати свій відпочинок на новорічних вихідних, потрібно визначитися з офіційним списком неробочих днів в Україні.

Календар вихідних в Україні щороку змінюється. Іноді 31 грудня або 6 січня є неробочими днями. Тому важливо ознайомитися з актуальним списком новорічних вихідних.

Коли вихідні на Новий Рік

Перший вихідний на новорічні свята припаде на грудень - в Україні неробочим днем є католицьке Різдво 25 грудня в п'ятницю. З 2017 року офіційним вихідним є Різдво за григоріанським календарем.

Що стосується четверга 31 грудня, то цей день буде робочим. Однак робочий день буде скорочений на 1 годину. Наступного дня розпочнуться триденні вихідні: з п'ятниці, 1 січня, по неділю, 3 січня.

Різдво за юліанським календарем, яке відзначає Православна церква, також порадує нас додатковим вихідним. Неробочим днем буде четвер 7 січня. Середа 6 січня перед ним матиме скорочений на 1 годину робочий день.

Щоб продовжити вихідні, влада рекомендує роботодавцям перенести робочий день з п'ятниці, 8 січня, на суботу, 16 січня. Таким чином у нас буде 4 вихідних поспіль: з 7 по 10 число, проте додатковий день доведеться відпрацювати.

За матеріалами відкритих джерел

Читайте також: Нас очікує "королівський зорепад". Як правильно загадати бажання?

#вихідні #свята #Новий рік
Оголошення
live comments feed...