![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:30, 11 грудня 2020 р.
Надійне джерело
На Полтавщині чоловік виплатив 270 тисяч заборгованих аліментів, щоб не йти замітати вулиці
![На Полтавщині чоловік виплатив 270 тисяч заборгованих аліментів, що... На Полтавщині чоловік виплатив 270 тисяч заборгованих аліментів, щоб не йти замітати вулиці](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мешканець Кременчуцького району Полтавської області тривалий час не сплачував аліменти на двох неповнолітніх дітей. Таким чином він потрапив до Єдиного реєстру боржників https://erb.minjust.gov.ua. Дійшло до того, що фахівці Крюківського відділу державної виконавчої служи склали щодо нього адміністративний протокол та направили його до суду. Суд призначив покарання у вигляді 120 годин суспільно корисних робіт.
Чоловік почав відпрацьовувати покарання та зрозумів, що легше сплатити дітям борг. Чоловік виплатив аліменти у розмірі 234 тисяч гривень, а також штраф у сумі 34 тисячі гривень за несвоєчасну виплату. Про це розповіли у секторі комунікації із громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління юстиції.
Раніше ми розповідали, що на Полтавщині виконавці повернули дітям майже 224 мільйони гривень.
Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:37, 25 липня
14:57, 15 липня
2
06:28, 13 липня
00:32, 15 липня
1
16:54, 18 липня
live comments feed...