• Головна
  • Полтавських дітей запрошують до участі в конкурсі «Листи до Святого Миколая»
15:31, 10 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавських дітей запрошують до участі в конкурсі «Листи до Святого Миколая»

Полтавських дітей запрошують до участі в конкурсі «Листи до Святого Миколая»

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголошує творчий онлайн-конкурс «Листи до Святого Миколая» серед дітей Полтавської ОТГ.

Для участі необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] (з приміткою - онлайн-конкурс «Листи до Святого Миколая») фотознімок власноруч виготовленої і прикрашеної святкової листівки, щоадресована Святому Миколаю. Вітальний текст має містити розповідь про себе, про свої успіхи та захоплення, тощо.

В електронному листі необхідно вказати прізвище, ім’я дитини (дітей) дату народження, прізвище та ім’я одного з батьків, а також його контактний телефон.

Роботи приймаються з 10 до 15 грудня 2020 року включно.

16 грудня 2020 року – оголошення переможців конкурсу (І, ІІ, ІІІ місця)на сторінці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради в соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/Управління-у-справах-сімї-молоді-та-спорту-ДКМС-ПМР-650824008638498.

Оцінювання надісланих робіт здійснюватиметься компетентним складом журі по наступним критеріям: оригінальність творчого задуму, щирість,грамотність.

Переможці конкурсу (І, ІІ, ІІІ місця) отримають цікаві подарунки!

Довідки за телефоном: 050-015-54-00; (0532) 56-43-99.

Читайте також: Кульки, ялинки, гірлянди - шо і за скілкьи можна придбати?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #малюнки #діти
Оголошення
live comments feed...