• Головна
  • «Всі зусилля області й міста мають бути спрямовані на відновлення колишнього театру імені Котляревського», – Катерина Рижеченко
18:30, 9 грудня 2020 р.
Надійне джерело

«Всі зусилля області й міста мають бути спрямовані на відновлення колишнього театру імені Котляревського», – Катерина Рижеченко

«Всі зусилля області й міста мають бути спрямовані на відновлення колишнього театру імені Котляревського», – Катерина Рижеченко

У середу, 9 грудня, сталася пожежа в колишньому кінотеатрі імені Івана Котляревського. Будівля є пам’яткою архітектури національного значення.

«Те що сталося з будівлею колишнього кінотеатру імені Івана Котляревського – велика рана для всього архітектурного обличчя Полтави. Всі зусилля області й міста мають бути спрямовані на збереження та відновлення приміщення, оскільки це складова ансамблю Круглої площі – візитівки як міста, так і області»,зазначила заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Департамент культури і туризму облдержадміністрації відразу поінформував про пожежу Міністерство культури та інформаційної політики України, так як це пам’ятка національного значення й перебуває на контролі у Мінкульту. Також направили офіційне звернення з проханням надати експерта, який приїде до Полтави з метою проведення повноцінного та якісного обстеження будівлі, надання оцінки заподіяної шкоди.

Направили лист до Національної поліції та ГУ ДСНС у Полтавській області з проханням надати інформацію про причину пожежі після проведення експертиз. Звернулися до прокуратури, щоб визначити контакту особу для подальших процесульних дій із метою притягнення до відповідальності винних осіб.

Катерина Рижеченко повідомила, що створюється спеціальна комісія, до складу якої ввійдуть правоохоронці, рятувальники, представники облдержадміністрації, прокуратури, міськвиконкому й Мінкульту. Розроблять дорожню карту та план заходів щодо подальшого відновлення будівлі.

Публікація за матеріалами ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #Полтава #кінотеатр Котляревського
Оголошення
live comments feed...