• Головна
  • Полтавська молодь проходить навчання у «Школі волонтера»
18:32, 1 квітня 2013 р.

Полтавська молодь проходить навчання у «Школі волонтера»

Cьогодні волонтерський рух в Україні є одним з дієвих засобів реалізації державних програм щодо соціальної роботи з населенням. Світовий досвід показує, що волонтерська діяльність - активна складова побудови громадянського суспільства.

При Полтавському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вже 13 років працює волонтерський загін, який сьогодні нараховує 80 чоловік. Учнівська та студентська молодь проходить навчання у «Школі волонтера» та на волонтерських засадах допомагає інвалідам, дітям-сиротам, ветеранам.

Одним із напрямків роботи волонтерів є профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі та формування навиків здорового способу життя. Однак, щоб поділитися своїми знаннями і донести основну ідею до молоді, волонтери самі повинні отримати відповідні знання та навики. В цьому працівникам Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді допомагають працівники «Клініки, дружньої до молоді», члени громадських організацій «Світло надії» та «Вихід є !»

На думку працівників Центру робота у «Школі волонтерів» має подвійний ефект. По-перше, молодь, яка пройшла відповідне навчання, починає інакше ставитись до власного здоров'я, розуміючи його цінність, змінює свої погляди на такі «безневинні забави» молоді, як тютюнопаління, алкоголь, наркотики, вільні стосунки між хлопцями та дівчатами. По-друге, лектори-волонтери позитивно сприймаються молодіжною аудиторією, а тому інформація засвоюється ефективніше.

 

Оголошення
live comments feed...