• Головна
  • Олександр Мамай закликає підприємців сплатити за оренду торгових місць на ринку «Речовий»
17:14, 1 квітня 2013 р.

Олександр Мамай закликає підприємців сплатити за оренду торгових місць на ринку «Речовий»

Шановні підприємці комунального ринку «Речовий», розташованого на земельній ділянці, що належить на праві комунальної власності територіальній громаді м. Полтави по вул. Фрунзе, 34-а!

Звертаюся до вас як до свідомої громади міста. Сплатіть за оренду своїх торгових місць на комунальному ринку «Речовий»!

Наголошую:

- КП «Полтава-сервіс», яке обслуговує Комунальний ринок «Речовий», має всі дозвільні документи. Є єдиним орендарем земельної ділянки, на якій розміщено ринок. Він належить виключно територіальній громаді Полтави, тобто нам з вами!

- Не піддавайтеся на провокації! ПАТ «Полімпекс» не має жодного дозвільного документа на права організації ринків.

Кошти КП «Полтава-сервіс» спрямовуються виключно до бюджету міста, а саме на реконструкцію Центру реабілітації дітей-інвалідів, будівництво дитячого садочку по пров. Гористому, придбання 10 автомобілів для обслуговування галузі охорони здоров'я, комп'ютерної техніки для навчальних закладів. Запевняю вас, що кожна ваша гривня буде витрачена на потреби міста, а не піде невідомо в чиї кишені.

Довожу до вашого відома: якщо до 05 квітня 2013 року не будуть сплачені кошти, КП «Полтава-сервіс» буде вимушене звернутися до суду. За рішенням суду стягується не тільки сума боргу, а й сума судових витрат (1700 грн.).

Шановні підприємці! Ще раз закликаю вас вчасно сплачувати кошти та не піддаватися ні на які провокації!

З повагою
міський голова Полтави
Олександр МАМАЙ

 

Оголошення
live comments feed...