• Головна
  • У Полтаві пройде театральний фестиваль «Зоряний шлях»
12:42, 1 квітня 2013 р.

У Полтаві пройде театральний фестиваль «Зоряний шлях»

З 14 по 18 травня Полтавський академічний обласний театр ляльок, за підтримки управління культури облдержадміністрації, спільно з Українським центром Міжнародної спілки діячів театру ляльок «UNIMA – Україна», під патронатом голови обласної державної адміністрації та за сприяння Міністерства культури України, реалізує новий Театральний проект «Зоряний шлях».

Захід передбачає конкурсний показ театральних робіт молодих фахівців у сфері театрів ляльок. Участь у проекті візьмуть майже 12 країн Центральної, Східної Європи, Близької і Далекої Азії, а також, з Росії.

Як повідомив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, Театральний проект «Зоряний шлях» покликаний сприяти підтримці обдарованої і талановитої молоді, яка працює у сфері театрального мистецтва. Також обміну професійним досвідом молодих фахівців та реалізації творчого потенціалу спеціалістів-початківців у різних напрямках театральної діяльності.

За словами директора Полтавського обласного академічного театру ляльок Ірини Чернікової, у проекті будуть представлені театральні постановки як для маленького, так і для дорослого глядача.

«Вистави йтимуть різними мовами. У рамках Проекту вони будуть презентовані на сценічних майданчиках не тільки обласного театру ляльок, але й академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.В. Гоголя та інших містах нашої області”, – сказала Чернікова.

На нараді у заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка її учасники ознайомились із зразками сувенірної продукції, яку виготовлять для гостей, та обговорили деталі, пов’язані з організацією цього заходу.

 

Оголошення
live comments feed...