• Головна
  • Справу кременчуцького ґвалтівника направили до суду
12:02, 1 квітня 2013 р.

Справу кременчуцького ґвалтівника направили до суду

Прокуратура Полтавської області затвердила і направила до суду обвинувальний акт за підозрою у вчиненні низки резонансних злочинів мешканцем Кременчука.

Як повідомив заступник прокурора області Олександр Пєвнєв, досудовим розслідуванням встановлено, що 26-річний чоловік скоїв 6 розбійних нападів на жінок, зокрема і на суддю одного з районних судів міста. Зазначений громадянин бив та грабував жінок, а викрадені речі його співмешканка здавала в ломбарди Полтави. П’ятеро жінок, окрім судді, були зґвалтовані.

«У 3 нападах на жінок свої дії підозрюваний пояснює вживанням алкоголю, інші пояснити не може. Свою вину визнає повністю і шкодує про скоєне», - зазначає О. Пєвнєв.

Наразі чоловік знаходиться під вартою. Він обвинувачується за 4 статтями Кримінального кодексу України. А саме: за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування), ч.ч. 1,2 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, вчинене повторно), ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний із насильством), ч.ч. 1,2 ст. 187 (напад із метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинене особою, яка раніше вчинила розбій) КК України.

«Кримінальне провадження направлене до Апеляційного суду Полтавської області для визначення суду 1-ї інстанції, який буде розглядати цей обвинувальний акт, тобто для вирішення питання про територіальну підсудність», - констатує О. Пєвнєв.

 

Оголошення
live comments feed...