• Головна
  • «Сьогодні у реанімаціях знаходиться 84 пацієнти. З них 48 – на апаратах ШВЛ» - Віктор Лисак
11:30, 7 грудня 2020 р.
Надійне джерело

«Сьогодні у реанімаціях знаходиться 84 пацієнти. З них 48 – на апаратах ШВЛ» - Віктор Лисак

«Сьогодні у реанімаціях знаходиться 84 пацієнти. З них 48 – на апаратах ШВЛ» - Віктор Лисак

В ОДА сьогодні відбулася традиційна апаратна нарада. Перше питання порядку денного – стан розповсюдження коронавірусної інфекції та заходи щодо запобігання. Доповідав з теми директор департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак.

« Минулого тижня в області діяли тридцять спільних рейдових бригад, які відстежували дотримання епідемічних вимог. Загалом здійснено 124 рейди, відвідали 1731 уб'єкт господарювання, виявлено 288 правопорушень та сткладено 14 протоколів»

Також Віктор Лисак повідомив про тенденцію, яка спостерігається протягом останнього часу:

« Сьогодні різько ситуація змінилася щодо кількості пацієнтів, які лікуються і які одужали. Сьогодні одужали 15 тис 543 людини. За тиждкень підтверджених випадків було 2892 і одужало 3 520. Тобто, десь на 600 людей різниця. Ще не одужали 9655 осіб. На лікуванні у стаціонарах сьогодні знаходиться 1014 пацієнтів. З них з ковідом – 595. З підозрою – 419. У реанімаціях – 84 пацієнти. На ШВЛ – 48 людей»

Кількість закладів, де надають допомогу хворим на коронавірус сьогодні збільшилася, відповідно збільшилася і кількість ліжок ( +195). Тим часом, виникають питання щодо засобів захисту у деяких лікарнях:

« Це, зкорема, стосується Кременчуцької ЦРЛ ( забезпечені на 75%), Козельщинської ЦРБ ( 77%), Кременчуцької міської лікарні ( 66%). І хотів би звернути особливу увагу на третю міську лікарню Полтави . Там забезпечення засобавми захисту становить близько 50% . Сьогодні будемо у цій лікарні і будемо розбиратися, у чому проблема» - наголосив Віктор Лисак.

Також він розповів, що енергонагляд та ДСНС перевірили лікарні щодо потужностей електромереж. Найболючіша проблема – забезпечення генераторами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #Лисак #коронавірус #лікарні
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...