• Головна
  • У Полтаві сьогодні знову пройде акція « Зігрій людину»
09:30, 5 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві сьогодні знову пройде акція « Зігрій людину»

У Полтаві сьогодні знову пройде акція « Зігрій людину»

Минулої суботи ми вже розповідали про нову акцію, що її започаткували у Полтаві. Мета – на благодійних засадах забезпечити теплими речами тих, хто цього потребує. Учасники акції приносять одяг, і кожен охочий може придбати собі будь яку з речей.

Тиждень тому акція пройшла у мікрорайоні Алмазний. Цього разу локацію змінили, пишуть організатори:

« Акція зігрій людину відбудеться 05.12 у СБ з 11:00 до 13:00 на Каштановій алеї між зупинками "ОЦЕВУМ" і "5-та школа". Долучайтеся: приносьте теплі речі та взуття для людей, яким вони необхідні! Приходьте забирайте, що на вас підходить! Будемо грітися разом!!!» - сказано у повідомленні.

Також нагадаємо, щосереди у Полтаві проходить акція «Простягни руку убогому». На Площі Слави кожної середи БО « Карітас – Полтава» влаштовують гарячі обіди.

Організатори планують зробити акцію постійною, але для цього прохають полтавців про допомогу:

« Зазвичай, думаючи про благодійність, ми маємо на увазі гроші. Це важливий ресурс, але далеко не єдиний спосіб долучитися. Допомагати можна часом, знаннями, зв’язками, ідеями, розповсюдженням інформації. Просто ПОДІЛИТИСЯ тим, що маєте. Зараз саме такий час. Бо одним із великих соціальних викликів зими є питання забезпечення БАЗОВИХ потреб людей в кризі. У Полтаві стартувала довгострокова Всеукраїнська акція «Простягни свою руку убогому». Цієї середи 40 потребуючих, що залишились на вулиці, отримали гарячі обіди від благодійного фонду «Карітас Полтава». І все це завдяки небайдужим полтавцям, які приносили теплі речі, продукти харчування та засоби гігієни. Цього разу допомогу роздавали в районі Південного вокзалу, а також її отримали в "Центрі адаптації для бездомних осіб"- сказано у повідомленні.

«Карітас Полтава» взяв на себе зобов’язання ЩОСЕРЕДИ годувати потребуючих.

НА ПЕРІОД ЗИМИ БЛАГОДІЙНИКИ МАЮТЬ ПОТРЕБУ: овочі, крупи, консерви, супові набори, теплий одяг, закрутки, одноразовий посуд. Та все, чим ви можете поділитися.

« Просимо долучатися бізнес структури та місцевих виробників. Тих, хто знає подробиці про місця збору безхатченків в різних районах міста та може допомогти інформацією просимо звертатись за тел.. 066 460 63 49 Ця акція - ще один доказ того, що добро починається з кожного з нас» - сказано у зверненні «Карітас Полтава»

Адреса фонду: вул.Пилипа Орлика 20/1

#благодійність #акція #нужденні #Полтава
Оголошення
live comments feed...