• Головна
  • У Полтаві встановили "Ялинку добра"
17:00, 3 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві встановили "Ялинку добра"

У Полтаві встановили "Ялинку добра"

Днями у Полтаві встановили "Ялинку добра". Це проект, завдяки якому бажаючі зможуть втілити новорічну мрію онкохворої дитини. 

Ялинку встановили у Міському будинку культури - вдень її виставляють на вулицю, перед головним входом, а вночі забирають всередину будівлі. Дерево прикрашене новорічними іграшками та листами, які написали діти - пацієнти онкогематологічного відділення Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.

У листах - звернення до Діда Мороза з проханням про подарунок. Самі листи заламіновані, аби на ялинці вони не попсувалися. Учасник благодійної акції може обрати собі лист, придбати бажаний дитиною подарунок та принести його у МБК, до 11 грудня. Опісля волонтери відвезуть у онкогематологічне відділення.

Організатори проекту - студія ТБ "Разом" Інформаційного центру Полтавського МБК. 

"З 2005 року за ініціативи студії "Разом" та поета і композитора Наталії Май, започаткували акцію "Твори добро". Саме тоді встановили першу ялинку, яку люди почали називати "Ялинкою добра". Уже впродовж 15 років листи (з ялинок - ред) розбирають творчі колективи МБК, родини творчого центру Наталії Май та студії "Разом". Діти замовляють доволі дорогі подарунки - від караоке-центрів, гаджетів до колекційних ляльок тощо. Тому буває, що родини скидуються грошима і купують один подарунок", - поділилася одна із організаторок акції Наталія Святцева. Як зауважила жнка, головне у таких акціях - бути постійним і не зраджувати започаткованій благодійній акції, а не зникати після однієї-двох.

"З благодійністю нам дуже допомагає Лариса Семеняга - директор Полтавського МБК. І вона це все дуже близько до серця бере. Тому важливо, аби благодійними акціями опікувалися саме такі - небайдужі люди", - зауважила Наталія Святцева.

Акція продовжиться до 11 грудня - тому кожен бажаючий може підійти до МБК і взяти участь у благодійній акції. 

Читайте також: Локдаун на Новий рік та Різдво : журналісти дізнавалися, що чекає на українців

#акція #благодійність #ялинка #діти #листи #новий рік #полтава #мбк
Оголошення
live comments feed...