• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
13:35, 2 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 2 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота.

На порядок денний було винесено 9 питань. Серед них ті, що стосуються житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, транспортних перевезень, економічної сфери та забезпечення діяльності виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Зокрема, члени виконкому розглянули та затвердили питання про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік; проведення приписки громадян України 2004 року народження; визначення та затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів (комунальної та приватної форм власності) м. Полтава до пасажирів, що оплачують проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі у листопаді-грудні 2020 року; встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ».

Так, за програмою «Турбота» для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям міста перерахують кошти на загальну суму 294000,00 (двісті дев’яносто чотири тисячі) гривень. А також виплатять одноразову матеріальну допомогу чотирьом учасникам бойових дій, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення – мешканцям міста Полтава, за зверненням, по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному на загальну суму 4000,00 (чотири тисячі) гривень. Крім цього, одноразову матеріальну допомогу нададуть родині на лікування дитини (за зверненням) – мешканці міста Полтава у розмірі 40000,00 (сорок тисяч) гривень.

Серед іншого, на засіданні виконавчого комітету визначили та затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів (комунальної та приватної форм власності) м.Полтава до пасажирів, що оплачують проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі – 0,08 для розрахунку відшкодування витрат на забезпечення пільгового проїзду в міському пасажирському транспорті – тролейбусі учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів (комунальної та приватної форм власності) м.Полтава до місця навчання і додому у листопаді-грудні 2020 року за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м.Полтава «Турбота» на 2020 рік.

Також, під час засідання затвердили акти приймання – передачі військового майна та план роботи виконавчого комітету Полтавської міської ради на І квартал 2021 року. Визначили й зони для вигулу домашніх тварин. Так, відповідно до рішення, домашніх улюбленців тепер можна вигулювати на території по вул. Чураївни (навпроти житлового будинку на вул. Чураївни, 5).

Крім цього, ухвалили рішення що стосується проведення основних заходів та забезпечення стабільної роботи протягом Новорічних і Різдвяних свят у м. Полтава та затвердження розпоряджень міського голови з основної діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконком #Полтава #міська рада #рішення
Останні новини
Оголошення
live comments feed...