• Головна
  • Сьогодні відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом
08:30, 1 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Сьогодні відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сьогодні відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вперше його відзначили за ініціативиВсесвітньої організації охорони здоров'я ще у 1988 році, після того, як на зустрічіміністрівохорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обмінуінформацієющодоВІЛ/СНІД.

З того дня Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

За даними ООН, поширення СНІДу за останні 5 років сповільнилися - кількість виявлених випадків зараження скоротилась на 20%. Проте в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. За оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 825 тисяч

ВІЛ та СНІД- це сучасні проблеми світу, яким присвячуються конференції та демонстрації щодо СНІДу та його профілактики. СНІД - смертельний, але вчені вже знайшли спосіб, як затримати цю хворобу.

Тема Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу — 2020:"Припинення епідемії ВІЛ / СНІДу: стійкість і вплив".

Читайте також: +4 і дощ - що підготувала погода на перший день зими

#снід #боротьба #епідемія
Оголошення
live comments feed...