• Головна
  • Жителі Полтави розійшлися у поглядах на встановлення у місті головної ялинки
19:00, 29 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Жителі Полтави розійшлися у поглядах на встановлення у місті головної ялинки

Жителі Полтави розійшлися у поглядах на встановлення у місті головної ялинки

На початку тижня ми розмістили на нашому сайті опитування на тему «Чи потрібно цього року встановлювати головну ялинку у Полтаві?». У ньому взяли участь 386 наших читачів. З них 57,3 відсотки проголосували «за» встановлення ялинки. Ще 17,4% виступили «проти». А 25,4% читачів вважають, що гроші, виділені на встановлення, потрібно спрямувати на медицину.

Жителі Полтави розійшлися у поглядах на встановлення у місті головної ялинки, фото-1

Схожі результати отримав у своєму опитуванні і секретар міської ради Олександр Шамота, який запитував про ялинку своїх читачів у «Телеграм». У його опитуванні проголосували 302 читачі. 25% обрали варіант «Так, звісно. Все одно поведемо дітей». 39% обрали варіант «Залиште людям хоч якусь радість». 27% констатували «Однаково сидітимемо вдома. Не варто й заморочуватись. Не треба». Ще 9% просто вирішили подивитись результати опитування.

Свої позиції прихильники та противники встановлення ялинки обґрунтовують по-своєму. Перші вважають, що в умовах карантину та поширення коронавірусної інфекції принаймні новорічна ялинка створить святковий настрій та дещо зніме напруження жителів міста.

Другі вказують на високий рівень захворюваності, складну ситуацію у медичній галузі та високий рівень загрози під час масового скупчення людей.


Зрештою, рішення про встановлення/не встановлення ялинки буде приймати міська рада, яку, нагадаємо, офіційно очолив Олександр Мамай.

Нагадаємо, минулого року кілька тисяч містян 19 грудня прийшли на відкриття головної ялинки Полтави біля театру Гоголя.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ялинка #опитування #голосування #Полтава #свято #думки #полтавці
Останні новини
Оголошення
live comments feed...