• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
17:00, 25 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 25 листопада, у режимі відеоконференції відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота. На порядку денному розглянули одне важливе для життєдіяльності міста питання – про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік.

Попередньо дане питання було розглянуте та одноголосно підтримане депутатами на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-1

Тож, за словами начальниці бюджетно-фінансового управління Тетяни Чумак, пропонується внести зміни до показників міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських/селищних/міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 5 млн 58 тис. грн. Також зменшити на 15 тис. 540 грн субвенцію з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, видатки на поховання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, встановлення телефонів особам з інвалідністю першої та другої груп. Це кошти, що не будуть освоєні у поточному бюджетному році.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-2

Зокрема, у межах затверджених асигнувань пропонується за рахунок субвенції на заходи по сприянню діяльності органів самоорганізації населення районним у місті Полтаві радам зменшити на 30 тис. грн субвенцію Київському району, на 50 тис. грн — Шевченківському району та спрямувати кошти на заходи з монтажу та підключення новорічної ялинки до електропостачання.

Публікація за матеріалами прес - служби міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськарада #виконком #рішення
Оголошення
live comments feed...