11:00, 25 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві помер відомий лікар

  У Полтаві помер відомий лікар

Перестало битися серце лікаря загальної практики Віктора Миколайовича Прощайла.Упродовж свого життя він працював із людьми і для людей. Пам’ятаємо і любимо його за уважне ставлення до колег, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував. Як і багато його колег по Україні Віктор Миколайович помер від ускладнень коронавірусу.

Із 1980 року Віктор Миколайович розпочав свою діяльність у Відділковій лікарні ст. Полтава-Південна санітаром фізіотерапевтичного кабінету. В 1981 році почав здобувати вищу освіту - вступив до Харківського медичного інституту. З 1988 року займав посаду лікаря – терапевта лікарні ст. Полтава-Південна, 2013 рік - терапевт стаціонарної допомоги, а в 2016 році лікував полтавців у комунальному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Полтавської міської ради». Пізніше був перекваліфікований у сімейного лікаря.

« Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині Віктора Миколайовича» - сказано у повідомленні.

З власних джерел нам стало відомо, що лікаря  поховали сьогодні ранком на Затуринському цвинтарі. Він помер 23 листопада у 3-й МКЛ. Госпіталізований був 13.11. Помер від ускладнень коронавірусу.

Нагадаємо, нещодавно Полтава проводила у останню путь ще двох лікарів:  ВІталія Нетребовського та Олександра Остроушка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікар #медицина #лікарня
Оголошення
live comments feed...