• Головна
  • Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів
14:30, 24 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

Сьогодні, 24 листопада, під головуванням Андрія Соколова, у режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. Серед присутніх депутатів комісії – Едуард Волков, Юліан Матвійчук, Артем Чубенко, Олена Чірікова-Зоріна, Григорій Сахно, Дмитро Лаптєв.

На порядку денному — попередній розгляд проєкту рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік».

Так, за інформацією начальниці бюджетно-фінансового управління Тетяни Чумак, пропонується внести зміни до показників міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських/селищних/міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 5 млн 58 тис. грн. Також зменшити на 15 тис. 540 грн субвенцію з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, видатки на поховання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, встановлення телефонів особам з інвалідністю першої та другої груп. Це кошти, що не будуть освоєні у поточному бюджетному році.

Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, фото-1

Зокрема, у межах затверджених асигнувань пропонується за рахунок субвенції на заходи по сприянню діяльності органів самоорганізації населення районним у місті Полтаві радам зменшити на 30 тис. грн субвенцію Київському району, на 50 тис. грн — Шевченківському району та спрямувати кошти на заходи з монтажу та підключення новорічної ялинки до електропостачання.

Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, фото-2
Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, фото-3

Дане питання підтримане одноголосно депутатами постійної комісії та буде винесене на позачергове засідання виконавчого комітету завтра, 25 листопада.

Публікація за матеріалами Полтавської міської ради

#міськарада,комісія рішення
Оголошення
live comments feed...