• Головна
  • У Полтаві нагородили спортсменів, які вибороли призові місця на міжнародних офіційних змаганнях та їх тренерів
16:00, 20 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві нагородили спортсменів, які вибороли призові місця на міжнародних офіційних змаганнях та їх тренерів

У Полтаві нагородили спортсменів, які вибороли призові місця на міжнародних офіційних змаганнях та їх тренерів

Сьогодні, 20 листопада, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, директор Департаменту культури, молоді та спорту Олена Ромас та начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради Ігор Скляр вручили одноразові винагороди (премії) спортсменам міста, які вибороли призові місця на міжнародних офіційних змаганнях та їх тренерам.

Так, одноразові премії з міського бюджету з урахуванням оподаткування отримали: членкиня національної збірної команди України з бодібілдингу Марина Полапа (31 000 грн) за І місце на Кубку Світу з бодібілдингу FIT MODEL (Рига, Латвія, 5-7.09.2020), за ІІІ місце на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу (Санта Сусанна, Іспанія, 15-21.09.2020), за І місце на Чемпіонаті Світу з бодібілдингу FIT MODEL (Рига, Латвія, 17-19.10.2020) та заслужений тренер України Лернік Матосян (15 500 грн).

А також членкиня національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное Марія Кічасова-Скорик (15 000 грн) за І місце на Кубку Світу з веслування на байдарках і каное (Сегед, Угорщина, 27.09.2020) та заслужений тренер України Сергій Кічасов (7 500 грн).

Одноразові винагороди (премії) спортсмени та їх тренери отримали у рамках виконання Міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки, згідно з Порядком виплат та Граничними нормами одноразових винагород (премій).

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота наголосив, що такі виплати проводять з метою стимулювання спортсменів вищої спортивної майстерності, підвищення їх соціального захисту та патріотичного виховання, виявлення талановитих та обдарованих особистостей у спорті, посилення політики щодо створення сприятливих умов для ефективного розвитку фізичної культури і спорту як важливої складової здорового способу життя.

- У нас є така традиція – спортсменів ми відзначаємо не лише добрим словом, а й підтримуємо матеріально, аби їхні зусилля і той внесок для розвитку міста, був достойним. Для нас було важливо, щоб цей процес був простим та механічним, тому цьогоріч ми прийняли чітке рішення, що усі спортсмени, які займають призові місця – отримують грошову винагороду. Я маю надію, що процес автоматичного нагородження буде продовжено і в наступному році. Вітаю спортсменок та їхніх тренерів і дякую за терпіння та наполегливість. І сподіваюся на олімпійське золото у Полтаві.

У свою чергу, спортсмени подякували міській владі за визнання і зазначили, що вперше за 20 років їм вручили саме грошові винагороди.

Публікація створена за матеріалами ПМР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #нагороди #премії

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Алексей Yв
21 листопада 2020 р., 08:43
Перепрошую! Кого ці копійки будуть стимулювати, а Шамота не хоче собі зарплату встановити 15 тис.грн?? Це я думаю його більше простимулює ! Сміх і сором Полтавській владі!!!
Оголошення
live comments feed...