Третьокласникам запропонували задачу із глінтвейном - це обурило освітян

Третьокласникам запропонували задачу із глінтвейном - це обурило освітян, Ярослава Фоніна

У підручнику "Я досліджую світ" для третього класу учителі знайшли завдання про алкогольні напої. Багато освітян обурилося, адже розгляд питання потребував пояснення дітям, що таке глінтвейн, і як його вживати.

Як інформує "24", це завдання обурило директора однієї зі шкіл, тому він звернувся до Міносвіти.Директор школи Києва Дмитро Ламза звернувся до МОН у своєму фейсбуці. Він запитав, як вчитель має пояснити дитині, що таке глінтвейн. Сам Дмитро Ламза вказав, що не знає, що таке глінтвейн і ніколи його не куштував. Тому він вважає, що діти теж не повинні знати про алкогольний напій.

Ця вправа також обурила багатьох користувачів соцмережі. Серед них переважно батьки учнів та вчителі. У коментарях дехто засуджує це, а інші підтримують ідею авторів підручника, мовляв, це завдання нормальне.

У свою чергу, видавці звинуватили вчителів, що ті не можуть пояснити зміст підручника. Гендиректор видавництва Олексій Андрусич пояснив, що мета реформи освіти – зробити дитину компетентною для життя у сучасному світі.

"Мені, як батьку дитини, що навчається у державній школі, прикро та соромно стає за вчителів та директорів, які не можуть пояснити батькам зміст підручника, які чи то справді мають вади ерудиції і світогляду, що не були ані в Карпатах, ані книжок не читали..", – прокоментував Олексій Андрусич.

Читайте також:" Сода лікує рак" та інші "перли" зі шкільного підручники з хімії

освіта глінтвейн алкоголь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі