• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
12:30, 18 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 18 листопада, відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота.

На порядок денний було винесено 11 важливих для життєдіяльності міста питань. Зокрема, під час засідання розглянули питання про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-1

Так, за програмою, матеріальну допомогу виплатять мешканцям міста за особистими зверненнями відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям міста на загальну суму 599000,00 (п’ятсот дев’яносто дев’ять тисяч) гривень; одноразову матеріальну допомогу виплатять чотирьом учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, та брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення – мешканцям міста Полтава, за зверненням, по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному на загальну суму 4000,00 (чотири тисячі) гривень; 9000,00 (дев’ять тисяч) гривень перерахують для виплати матеріальної допомоги трьом родинам, в яких померли: учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії та учасники бойових дій на території інших держав, по 3000,00 (три тисячі) гривень кожній родині, за зверненнями; одноразову матеріальну допомогу виплатять мешканці міста до Дня народження, якій у грудні 2020 року виповнюється 100 років у сумі 2000,00 (дві тисячі) гривень. У IV кварталі 2020 року матеріальну допомогу перерахують членам сім’ї загиблого ветерана війни, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, на особистий рахунок (за зверненнями) – мешканцям міста Полтава по 4000,00 (чотири тисячі) гривень кожному на загальну суму 8000,00 (вісім тисяч) гривень.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-2

Члени виконкому одноголосно підтримали і рішення про виділення коштів за Програмою надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вул. Деповській, 2, 4. Кошти у сумі 10000,00 (десять тисяч) гривень перерахують відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги.

Окрім цього, ухвалили рішення про передачу з міського матеріального резерву. Так згідно з цим рішенням, на виконання вимог статті 98 Кодексу цивільного захисту України, Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775, на підставі протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16.11.2020 № 36/2020 та з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації, обумовленої загрозою занесення та поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на території м.Полтави, керуючись пунктом 3 частини першої статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Полтавської міської ради вирішив: Управлінню з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської міської ради здійснити відпуск та передати безповоротно і безоплатно з міського матеріального резерву:

Виконавчому комітету Полтавської міської ради:

- маска медична - 1000 шт.;

- рукавички – 100 пар;

- антисептик спиртовий – 30 л.

Київській районній у місті Полтаві раді:

- маска медична –1000 шт.;

- рукавички –1000пар;

- антисептик спиртовий –15 л.

- засіб для дезінфекції хлоровмісний – 1 кг

Департаменту з питань реєстрації:

- маска медична – 2000 шт.

Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста:

- маска медична – 2650 шт.;

- антисептик спиртовий – 60 л.

1-му Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління ДС НС України у Полтавській області :

- комбінезон захисний – 100 шт.;

- протиаерозольні респіратори – 300 шт.;

- рукавички – 600 пар;

- антисептик спиртовий – 5 л;

- засіб для дезінфекції хлоровмісний – 15 кг

Управлінню з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської міської ради:

-маска медична - 550 шт.;

- рукавички – 550 пар;

-антисептик спиртовий – 3 л

Комунальній організації «Рятувально-водолазна служба Полтавської міської ради»:

- маски медична - 400 шт.;

- рукавички – 400 пар;

- антисептик спиртовий - 5 л

Полтавській міській територіальній виборчій комісії Полтавського району Полтавської області:

- маска медична– 1050 шт.

- рукавички -350 пар;

- антисептик спиртовий – 85 л.

Київській районній в місті Полтава територіальній виборчій комісії Полтавської області:

- рукавички – 900 пар;

- антисептик спиртовий – 130 л;

- маска медична -2650 шт.;

- засіб для дезінфекції хлоровмісний – 2 кг.

Подільській районній у місті Полтава територіальній виборчій комісії Полтавської області:

- рукавички – 450пар;

- антисептик спиртовий –50л;

- маска медична – 1200 шт.;

- засіб для дезінфекції хлоровмісний – 1 кг.

Шевченківській районній у місті Полтава територіальній виборчій комісії Полтавської області:

- рукавички – 1100 пар;

- антисептик спиртовий – 150 л;

- маска медична – 3000 шт.;

- засіб для дезінфекції хлоровмісний – 2 кг.

Також, під час засідання виконкому, ухвалили рішення про відшкодування витрат із міського бюджету за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті-тролейбусі за жовтень 2020 року. Згідно з яким, Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради доручили відшкодувати витрати КП «Полтаваелектроавтотранс» у сумі 262236,00 (двісті шістдесят дві тисячі двісті тридцять шість) гривень відповідно до розрахунків на забезпечення пільгового проїзду в міському пасажирському транспорті - тролейбусі учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів (комунальної та приватної форм власності) м. Полтава до місця навчання і додому за жовтень 2020 року.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-3

Підтримали і рішення про розподіл коштів з міського бюджету на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському пасажирському транспорті загального користування за жовтень 2020 року. Так, за цим рішенням, кошти з міського бюджету в сумі 187150,00 (сто вісімдесят сім тисяч сто п’ятдесят) гривень розподілять відповідно до розрахунку розподілу фінансування за пільгове перевезення окремих категорій громадян у жовтні 2020 року відповідно до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік між транспортними підприємствами згідно з додатком.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-4

Серед іншого, члени виконкому підтримали рішення про встановлення тарифу на теплову енергію для потреб населення виробничому підрозділу «Локомотивне депо Полтава» філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»; про розгляд пропозиції щодо залучення інвестиції; про зняття з контролю виконаних розпорядчих документів; про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік.

Публікація за матеріалами Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міськрада #виконком
Оголошення
live comments feed...