Небанальні подорожі Україною: #ДПВТ від Скрипіна та команди

У той час, коли на платформі YouTube існує безліч тревел-блогерів та програм про подорожі, виділитися серед них і зробити захопливий та неповторний контент досить складно. Але для тих, хто робить це з душею, зі щирістю та з захопленням, немає нічого неможливого. Зробити дещо цікаве, не схоже на інших та позитивне змогла команда Skrypin UA, лабораторії цікавих дослідів в українських медіа.

Небанальні подорожі Україною: #ДПВТ від Скрипіна та команди, фото-1

Роман Скрипін та його чарівна супутниця Оля представили новий проєкт, назва якого #ДПВТ розшифровується як «дурне поїхало в турне». Цього разу турне було організовано до Полтавщини, де пройшло дитинство журналіста. Надалі планують розвивати влог та відкривати нові куточки нашої країни, здійснюючи це у досить цікавий спосіб: обирати місце подорожі будуть навмання, заплющивши очі й тицяючи на карті на ті координати, до яких потрібно буде дістатися.

Випуск, що насичений жартами, цікавими фактами та кадрами з реального життя, розділений на декілька епізодів — бесіди дорогою до Полтави, відвідування ресторану з химерними скульптурами, село Петрівка, зустріч із глядачами у Полтаві та невеличка екскурсія містом, музеєм у гончарному селищі міського типу Опішне, прогулянка Писарівщиною та повернення до Києва.

За час поїздки ці двоє встигли побувати на батьківщині Скрипіна та провести Інтернет тьоті Каті, щоб вона змогла нарешті дивитися Skrypin UA, відвідати гончарний музей і придбати горщик для борщу, роздивитись нову будівлю полтавського ЦНАПу, зустрітись і поспілкуватись із глядачами на різні теми та навіть купити сувеніри, які найуважніші глядачі можуть виграти, взявши участь у невеличкому розіграші. Але найголовніше, що ви отримаєте від перегляду влогу — це занурення у надзвичайний національний колорит Полтавщини та заряд позитивних емоцій.

Окрім того, ви завжди маєте змогу придбати крутий мерч в інтернет-магазині проєкту shop.skrypin.ua, де представлений широкий асортимент різноманітної сувенірної продукції:

  • футболки чудової якості;

  • книги;

  • брендовані кепки;

  • чашки з логотипом проєкту;

  • магніти на холодильник;

  • інші сувеніри, серед яких ви знайдете яскраві стікерпаки та навіть репродукції картин Романа Скрипіна.

Таким чином ви не лише отримаєте дійсно класну, якісну та унікальну річ, але й здійсните надважливий вклад у розвиток унікального українського проєкту, адже придбання мерчу під брендом skrypin.ua — це ще й форма донейту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі